Z architektem po współczesnych przestrzeniach #2

Narodowy Instytut Architektury i Urbanistyki zaprasza naspotkanie: "Z architektem po współczesnych przestrzeniach”. To druga odsłona spacerów z nagradzanymi mistrzami architektury i pierwszy z tegorocznych weekendów poświęconych najlepszym polskim przestrzeniom ostatnich lat.

W sobotę 23 marca 2019 r., równocześnie w Krakowie, Opolu i Wrocławiu będzie można spotkać się z architektami, poznać ich punkt widzenia, zapytać o szczegóły projektu i zobaczyć na żywo ostateczny efekt procesu projektowego. Tajniki swojej pracy zdradzą: arch. Sławomir Zieliński / nsMoonStudio, Piotr Marciniak / Kuryłowicz & Associates, Antoni Domicz / M. I A. DOMICZ - PRACOWNIA ARCHITEKTURY.

W trakcie spacerów odwiedzimy: 

Muzeum i Ośrodek Dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cricoteka w Krakowie, projektu IQ2 Konsorcjum (Wizja, MoonStudio) - start: 11.00

 

Centrum Edukacji Artystycznej Artpunkt w Opolu, projekt: M. I A. DOMICZ - PRACOWNIA ARCHITEKTURY - start: 12.00

 

Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu, projekt: Kuryłowicz & Associates - start: 13.30

 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązują zapisy. Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: spacery@niaiu.pl

W zgłoszeniu prosimy zawrzeć swoje imię, nazwisko, numer telefonu komórkowego oraz miasto, w którym chcą Państwo wziąć udział w zwiedzaniu. Zgłoszenia należy przesyłać do 22 marca do godziny 12:00. Liczba miejsc jest ograniczona.

 

niaiu spacer